Red Hot Chili Peppers-Otherside

By Aleksandra Groszkowska - 9/21/2016Odnalezienie własnego miejsca w życiu jest bardzo ważne. Nie całkiem chodzi tu o dosłowne znaczenie słowa 'miejsce'. Jednak niewątpliwie również jest to bardzo istotną kwestią, w jakim miejscu mieszkamy, czy dobrze się w nim czujemy. To, jak kształtujemy nasze życie zazwyczaj zależny od nas, jeśli mamy dylemat, zazwyczaj radzimy się innych. Ale całkowity i definitywny wybór i tak zawsze pozostaje nam samym. Każdy z nas może powiedzieć, że nie mam pieniędzy, wsparcia na to, by działać. Wystarczy odrobina chęci. Jeśli coś nam się nie podoba, to zazwyczaj to zmieniamy. Dla każdego z nas, gdzieś w świecie, jest to jedno specjalne miejsce, w którym tylko Ty będziesz czuł się fantastycznie. Ważny jest dobór szkoły, pracy. Może irracjonalnym wydawać się porzucenie pracy. Bo gdzie znajdę inną, kiedy w tych czasach tak ciężko o nią? Należy być w życiu optymistą i na wszystko patrzeć z odrobiną uśmiechu. Nikt nie zapłaci Ci za stracone nerwy, które często przerzuca się na niewinne osoby. Każdy z nas popełnił w życiu błąd, poszedł w stronę, której nie był pewien, może nawet wiedział, że nie chce tam iść, ale jednak ruszył. Zawsze jest czas na zmiany, nigdy nie jest za późno, by się cofnąć i iść w innym kierunku! Jeśli chcesz coś robić, to to rób. Jeśli coś sprawia Ci naprawdę frajdę, to to rób. Nieważne jest to, co ktoś powie, bo ludzie zawsze będą komentować. Ważne jest to, co my czujemy w środku.


Okulary-H&M, kurtka-C&A, bluza-H&M, koszula-Terranova, plecak-Mega Wear, spodnie-SH/diy, buty-H&M

 • Share:

You Might Also Like

11 komentarze

 1. Świetny post :)
  A co do zdjęć to są naprawdę piękne <3
  http://inga73.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. buty powinny być wyczyszczone do fesji i nie garbić się jak to jest na 1 zdjęciu przy drzwiach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'Fesja' pierwsze słyszę. Jak następnym razem przyczepisz się o coś, to rób to profesjonalnie i lepiej składaj zdania, bo kto wie, gdzie tu przecinek, czy kropka. A ja nadal będę robić swoje, w brudnych butach, czy nie, zgarbiona również. Buziak :*

   Usuń
  2. Ktoś tu nie potrafi przyjmować krytyki.:))

   Usuń
  3. Potrafię, jeżeli tylko jest konstruktywna. :)

   Usuń
  4. Krytyka kolegi wyżej jest jak najbardziej konstruktywna. Z Twojej wypowiedzi wychodzi, że nie jest. Dlaczego? Zwrócił tylko uwagę na brak profesjonalizmu z Twojej strony. Możesz odpowiedzieć, że ten blog i zdjęcia to tylko zabawa, ale pozwolę sobie zacytować "Jak następnym razem przyczepisz się o coś, to rób to profesjonalnie i lepiej składaj zdania, bo kto wie, gdzie tu przecinek, czy kropka.". Hipokryzja pełną gębą... Wytykasz komuś brak profesjonalizmu, a sama do niego nie przykładasz szczególnej wagi. Należy natomiast pochwalić prace fotografa, bo zdjęcia są bardzo dobre.
   P.S
   Jak już chcesz kogoś oceniać z zasad interpunkcji, to najpierw sama się ich naucz. Widzę, że masz manie stawiania przecinków, a Twoje długie zdanie "powala" na kolana :)
   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Myślę, że nikt się profesjonalistą od razu nie urodził. Wyrażam tylko swoją osobę. Jeśli zauważę błędy w swoim postępowaniu, to na pewno je zmienię. Najważniejsze, że mnie się podoba i moim bliskim.
   Pozdrowionka również!

   Usuń
 3. Spodnie są genialne. :) Bardzo fajna stylizacja.

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie spodnie ! Wszystko do siebie pasuje i to jak ! :D Wszystkie zdjęcia są cudowne ! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie, Paputeq  >KLIK<

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna stylizacja, ale chyba to zjęcie lekko wyszarzone ma najwięcej "klimatu"

  OdpowiedzUsuń