TRUDNA SZTUKA CHWALENIA

By Aleksandra Groszkowska - 4/24/2017


Witajcie. Czuję dziś trochę napływu weny i chęci do napisania tu czegokolwiek, bo ostatnio po prostu dodaję zdjęcia i na tym to się kończy. Nie tylko tworzenie stylizacji daje mi radość, ale także możliwość wyrażenia własnego zdania i dzielenia się tym z Wami. Dlaczego tak trudno w życiu jest nam chwalić innych? Większości z nas łatwiej przychodzi krytyka. Krytyka i zazdrość. Osobiście uważam, że wytykanie komuś słabszych stron, zamiast lepszych uwłacza nam samym. Ludzie inteligentni motywują nie tylko siebie, ale również innych. Poczucie siły w drugiej osobie buduje właśnie zauważanie i komplementowanie jego mocnych stron. Wtedy taka osoba wie, że jest w czymś dobra i że powinna iść w tym kierunku. W obecnych czasach znajdzie się naprawdę niewielka ilość osób, które są silne psychicznie i potrafią rozgraniczać zdanie innych. Często mówiąc komuś, że jest do kitu, on zaczyna w to szczerze wierzyć i przestaje robić coś, do czego czasem po prostu jest stworzony. To człowiek człowiekowi podcina skrzydła. I to moim zdaniem jest bardzo przykre. Często nie możemy znieść tego, że komuś coś się udało, a nam nie. Na każdego z nas czeka coś dobrego. Trzeba na to tylko zapracować. 

Sweter: Everything5Pounds
Koszulka: SH
Spodnie: Sinsay
Buty: Converse
Okulary: H&M 
Plecak: CCC • Share:

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Przepięknie wyglądasz, świetne zdjęcia. Niestety ludzie zawsze krytykowali i krytykować będą. Czasem po prostu nie zauważają tego co dobre..

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisane, czuję, że jesteś dobrą duszyczką, która dobrze życzy ludziom i nie ma w sobie zawiści. Niestety, według mnie, za mało tekstu, za dużo zdjęć. Szkoda, że nie rozwinęłaś się trochę z tematem, bo bardzo miło mi się czytało :-)

  Zapraszam
  http://lepszaodsiebie.blog.pl/2017/04/19/pokolenie-wizerunku/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie wyglądasz :)
  Buziaki kochana,
  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Me encantan tus entradas, soy blogger y me gusta mucho como escribes.

  Rociarrasa.blogspot te encantará💘

  OdpowiedzUsuń